Luni, 15 iunie ora 15.00, a expirat termenul de depunere a dosarelor pentru concursul de manager al Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad. A fost înregistrat un singur dosar. Dosarul de candidat îi aparține Florinei Ionescu, actualul manager al unității medicale. Mandatul câștigat în urmă cu patru ani a expirat pe data de 6 iunie,…

Citește articolul complet pe Critic Arad →