Primăria Sectorului 1 a reamintit bucureștenilor că de pe 1 iulie se schimbă operatorul de salubrizare. De atunci, frâiele vor fi predate timp de 12 luni companiei Blue Planet. Dar acest lucru nu implică și […]
Articolul Blue Planet devine temporar operatorul de salubrizare al S1. Programul de colectare a deșeurilor nu se va schimba, anunță PS1 apare prima dată în B365.

