În emisiunea Martorii, Stelian Ogică a povestit despre perioada în care a stat în arest. El spune că a împărțit aceeași cameră cu Sergiu Băhăian timp de aproximativ șase luni. Urmărește aici, integral, emisiunea Martorii Potrivit lui Ogică, Băhăian era cunoscut pentru o schemă prin care promitea câștiguri mari celor care investeau bani. La început, […]

Citește articolul complet pe Gândul →