Într-o nouă ediție a emisiunii „Martorii”, transmisă de Gândul, Stelian Ogică a povestit cum a trăit în penitenciar și ce însemna să găsești un loc de dormit într-o cameră în care erau de câteva ori mai mulți oameni decât capacitatea normală. Urmărește aici, integral, emisiunea „Martorii”. Ogică spune că, în acea perioadă, condițiile erau extrem […]
Stelian Ogică dezvăluie cum arăta viața în penitenciar: „Eram 100-120 de oameni într-o cameră”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Într-o nouă ediție a emisiunii „Martorii”, transmisă de Gândul, Stelian Ogică a povestit cum a trăit în penitenciar și ce însemna să găsești un loc de dormit într-o cameră în care erau de câteva ori mai mulți oameni decât capacitatea normală. Urmărește aici, integral, emisiunea „Martorii”. Ogică spune că, în acea perioadă, condițiile erau extrem […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

