Un bărbat din județul Cluj s-a ales cu dosar penal după ce a fost depistat de polițiștii sălăjeni conducând sub influența băuturilor alcoolice. Șoferul a atras atenția oamenilor legii în timp ce rula pe Drumul Național 1C, după ce a încălcat linia continuă. La data de 14 iunie, în jurul orei 22:05, polițiștii din cadrul […]

Citește articolul complet pe Salajanul →