Un bărbat în vârstă de 52 de ani, din comuna Țițești, s-a ales cu dosar penal după ce a fost depistat de polițiștii rutieri conducând sub influența alcoolului pe un drum județean din Argeș. Incidentul a avut loc în data de 20 iunie, în timpul unei acțiuni desfășurate de polițiștii Biroului Rutier Câmpulung pentru creșterea […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →