Mandatul de patru ani al Florinei Ionescu, manager al Spitalului Județean Arad, se încheie. Luni, 15 iunie, este ultima de zi pentru depunerea dosarelor și proiectelor de management pentru desemnarea noii conduceri a spitalului. La momentul acestui interviu (joi, 11 iunie) nu era depus niciun dosar și, nici pe surse, nu s-a aflat cine își…

Citește articolul complet pe Critic Arad →