Recent, fostul ministru al Agriculturii și Dezvoltării Rurale, Florin Ionuț Barbu, a fost prezent la Călărași pentru a participa la un eveniment politic, dar și pentru a efectua o vizită de lucru în domeniul de specialitate. Acesta a vizitat ferma agricolă Baciu din comuna Grădiștea, pentru a vedea la fața locului activitatea desfășurată, investițiile realizate […]

Citește articolul complet pe Impact →