Zilele acestea, doi foști miniștri au fost prezenți la Călărași pentru a susține candidatura lui Marius Dulce la șefia Organizației Municipale PSD Călărași, dar și pentru a efectua vizite de lucru în domeniile pe care le coordonează. Este vorba despre fostul ministru al Agriculturii și Dezvoltării Rurale, Florin Ionuț Barbu, care a vizitat o fermă […]

Citește articolul complet pe Impact →