Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Economica.net →Străzile din Sectorul 1 vor fi curățate de un nou operator de salubritate. Primăria încheie definitiv contractul cu Romprest și atribuie pentru un an aceste servicii unei alte companii
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Primăria Sectorului 1 are, de la începutul lunii iulie, un nou operator de salubrizare, Blue Planet, care va asigura, pentru maximum 12 luni, colectarea deşeurilor menajere, curăţenia stradală şi deszăpezirea, relatează Agerpres.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

