Polițiștii rutieri din Argeș au desfășurat, în ultimele 24 de ore, ample acțiuni de control pe drumurile din județ, vizând în special combaterea vitezei excesive și depistarea șoferilor care conduc sub influența alcoolului sau a substanțelor psihoactive. La acțiuni au participat polițiștii Serviciului Rutier Argeș, alături de colegii din cadrul structurilor rutiere ale polițiilor municipale […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →