Polițiștii rutieri din Argeș au avut un weekend intens pe șoselele județului. În ultimele 48 de ore, oamenii legii au organizat ample acțiuni de control pentru reducerea numărului de accidente, vizând în special șoferii care circulă cu viteză excesivă sau urcă la volan după ce au consumat alcool ori substanțe cu efect psihoactiv. În cadrul […]
The post Amenzi de peste 200.000 de lei în doar două zile pe șoselele din Argeș. Zeci de șoferi au rămas fără permis appeared first on Criterii.ro.

