S-a stins din viață la doar 54 de ani! Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara este în doliu după pierderea unei foste colege apreciate de întreaga echipă medicală. Angela-Rozalia Buzianu, care a activat ca infirmieră în cadrul Blocului Operator Ortopedie, s-a stins din viață în data de 5 iunie 2026, la… Read More

Citește articolul complet pe Timisoara Stiri →