Tensiune majoră în estul Republicii Democratice Congo, unde un centru medical pentru pacienții infectați cu Ebola a fost incendiat. Totul ar fi pornit după moartea unui bărbat suspect de Ebola, eveniment care a declanșat reacții violente din partea familiei acestuia. Iată mai multe informații!
Halucinant! Un centru de tratament pentru pacienții infectați cu Ebola a fost incendiat
Notele editorului
Tensiune majoră în estul Republicii Democratice Congo, unde un centru medical pentru pacienții infectați cu Ebola a fost incendiat. Totul ar fi pornit după moartea unui bărbat suspect de Ebola, eveniment care a declanșat reacții violente din partea familiei acestuia. Iată mai multe informații!
Citește și aceste articole
Stirilekanald
VIDEO Un centru de tratament pentru Ebola a fost incendiat de localnicii furioși. "Nu există virusul!"
21 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

