În ultimele 24 de ore, Poliția a înregistrat 14 sesizări privind fraude telefonice, cu un prejudiciu total estimat la aproximativ 3 milioane de lei. O parte dintre cazuri au fost comise anterior, însă au fost raportate abia ulterior de către victime. Totodată, datorită vigilenței cetățenilor, au fost prevenite circa 200 de tentative de escrocherie, fapt […]
The post 14 cazuri de fraudă telefonică în 24 de ore și prejudicii de circa 3 milioane de lei. Fiți figilenți! appeared first on Ecoul Nordului.

