Termenul-limită pentru înscrierea în platforma online de gestionare a parcărilor din Oradea a expirat pe 10 iunie. Conform evidențelor municipalității, 1.010 deținători de parcări de domiciliu nu s-au înrolat online, deși aveau chiria plătită pentru anul 2026, iar acum riscă să își piardă locul.

Citește articolul complet pe Bihoreanul →