Termenul-limită pentru înscrierea în platforma online de gestionare a parcărilor din Oradea a expirat pe 10 iunie. Conform evidențelor municipalității, 1.010 deținători de parcări de domiciliu nu s-au înrolat online, deși aveau chiria plătită pentru anul 2026, iar acum riscă să își piardă locul.
1.010 orădeni riscă să rămână fără parcarea de domiciliu: nu s-au înscris în platforma online până la termenul limită de 10 iunie
Notele editorului
Termenul-limită pentru înscrierea în platforma online de gestionare a parcărilor din Oradea a expirat pe 10 iunie. Conform evidențelor municipalității, 1.010 deținători de parcări de domiciliu nu s-au înrolat online, deși aveau chiria plătită pentru anul 2026, iar acum riscă să își piardă locul.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

