Am vazut ca s-a scris si in alte publicatii hunedorene despre doua blocuri ANL de pe strada Traian din Vulcan. Mai este pana-si vor primi chiriasii, fiindca, mai intai, trebuie finalizate lucrarile care tin de apa, gaze, curent si canalizare. Pe astea nu le face CNI, ci administratia publica locala, beneficiarul investitiei.

Cu toate

ca blocurile nu sunt inca locuite, la comentarii apar…

Citește articolul complet pe Ziarul Vaii Jiului →