Meteorologii au emis o nouă avertizare de instabilitate atmosferică ce vizează și județul Neamț. Vremea rămâne instabilă. Neamțul, din nou sub cod galben, potrivit unei avertizări emise de Administrația Națională de Meteorologie pentru intervalul 24 iunie, ora 12:00 – 21:00. Sunt așteptate averse torențiale, descărcări electrice, intensificări ale vântului și căderi de grindină. Vremea rămâne […]
Articolul Vremea rămâne instabilă. Neamțul intră din nou sub cod galben apare prima dată în Monitorul de Neamț.

