Biroul de presă al Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) Vrancea: BULETIN DE PRESĂ DOI CONDUCĂTORI AUTO DEPISTAȚI SUB INFLUENȚA ALCOOLULUI DE POLIȚIȘTII VRÂNCENI La data de 24 iunie a.c., ora 17:48, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Vrancea au depistat în trafic un bărbat în vârstă de 49 de ani, din comuna Bordești, în timp ce […]

Articolul Vrânceni prinși băuți la volan, unul dintre ei, cu alcoolemie 1,12 mg/l apare prima dată în Monitorul de Vrancea.

Citește articolul complet pe Monitorul de Vrancea →