Mutare interesantă făcută de SCM Politehnica Timișoara. La echipa de handbal masculin alb-violetă a fost transferat centru norvegian Kristoffer Gjelsvik. În vârstă de 20 de ani acesta a semnat un contract pe două sezoane cu formația bănățeană revenită în cupele europene. Gjelsvik a evoluat sezonul trecut la Viking TIF Bergen, echipă cu care a promovat în prima […]

Articolul Viking adus pe poziția de centru la echipa de handbal masculin SCM Politehnica Timișoara a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.

Citește articolul complet pe PressAlert →