Un accident rutier în care a fost implicat un fost ministru s-a produs în centrul municipiului Bistrița, aproape de sediul Primăriei. Potrivit informațiilor apărute în presa locală, în evenimentul de joi după amiaza ar fi fost implicat fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan. Acesta s-ar fi aflat în autoturism împreună cu soția sa în momentul […]

Articolul VIDEO: Un fost MINISTRU a fost implicat într-un accident rutier. Cum arată mașina după impact apare prima dată în Sibiu 100.

Citește articolul complet pe Sibiu 100% →