În această seară a avut loc un accident la doi pași de Primăria Bistrița. Protagonistul pare să fie chiar fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan care a lovit un autobuz de Linia Verde, care, se pare, circula regulamentar. Accidentul a avut loc pe strada Gheorghe Șincai, tocmai lângă Primăria Bistrița. Se pare că este implicat […]
The post VIDEO – SURSE: Fostul ministru Bogdan Ivan a fost luat pe sus de Linia Verde appeared first on Bistrițeanul.ro.

