Polițiștii au făcut azinoapte semn unui șofer să opreacă mașina cu care circula, în viteză, pe DN 17. Șoferul nu s-a conformat, așa că polițiștii l-au așteptat cu ”zimți” pe șosea. Un tânăr de 20 de ani, din Sângeorz Băi, gonea cu mașina, azi-noapte, pe DN 17, pe Valea Bârgăului. Avea în dreapta o adolescentă […]

The post VIDEO: Șofer oprit cu forța, cu ”zimți” pe șosea. Gonea pe DN 17 deși consumase alcool și avea permisul deja reținut appeared first on Bistrițeanul.ro.

Citește articolul complet pe Bistrițeanul →