Doi bărbați de 29 și 46 de ani, din comunele Glogova și Bălești, au ajuns în arestul Poliției Gorj, vineri, pentru furt calificat. Aceștia au fost reținuți după ce polițiștii au pus în executare trei mandate de percheziție domiciliară, fiind recuperată o parte dintre bunurile sustrase. Faptele au fost comise în luna mai, într-un depozit […]
Articolul VIDEO: Reținuți după ce au furat bunuri dintr-un depozit din Bălești apare prima dată în Ştiri locale de ultima ora, stiri video – Ştiri Gorjeanul.ro.

