Trei râmniceni, o femeie și doi bărbați, au ajuns ieri în arestul IPJ după mai multe descinderi ale mascaților și ofițerilor de la Poliția Municipală din Râmnicu Sărat. Ei sunt acuzați de camătă și șantaj. Mai mulți râmniceni și localnici din comunele limitrofe au fost terorizați, după ce au fost împrumutați de cei trei inculpați. […]

Citește articolul complet pe Jurnal de Buzau →