Un tânăr în vârstă de 16 ani, din Ialomița, a fost reținut de polițiștii buzoieni după ce a furat mașina unui buzoian și a plecat cu ea. Totul s-a întâmplat în ziua de 19 iunie, când, profitând că proprietarul a lăsat mașina nesupravegheată și cu cheile în contact, minorul a furat-o din curtea unei societăți …
Articolul VIDEO / La 16 ani a furat mașina și a plecat cu ea apare prima dată în Opinia Buzău.

