Doi tineri au ajuns la spital, după ce motocicleta cu care se deplasau s-a izbit într-o autospecială a MAI. Cazul a avut loc noaptea trecută, în jurul orei 23:00, pe o stradă din localitatea Mărinești din raionul Sîngerei, susțin sursele PulsMedia.MD. Potrivit datelor preliminare, ar fi vorba despre un tânăr de 19 ani care conducea o […]

The post VIDEO | Doi tineri s-au bușit cu motocicleta într-o mașină a poliției, la Sîngerei. Sunt victime appeared first on Ecoul Nordului.

Citește articolul complet pe Ecoul Nostru →