Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →Veștea, la ședința de învestitură: „Orice secundă fără Guvern înseamnă dezastru pentru ţară”
Notele editorului
Premierul desemnat, Adrian Veştea, a subliniat luni, în plenul reunit al Parlamentului, importanţa unui vot de învestire pentru Executiv, menţionând că orice secundă fără guvern reprezintă „dezastru” pentru ţară.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

