Veștea dă vestea: Negociază cu George Simion pentru voturile AURPremierul desemnat Adrian Veștea anunță că va merge la o discuție cu liderul AUR, George Simion. Acesta a avut, luni, o declarație prin care i-a transmis că-l așteaptă la sediul AUR, până la ora 20.00, și doar dacă vine ar putea spera să primească voturile de la AUR. Veștea negociază cu George Simion ”Sunt un om al … Mai mult

Citește articolul complet pe Money →