Sezonul estival se deschide oficial în orașul Costești, unde autoritățile locale au anunțat inaugurarea bazei de agrement din localitate. Evenimentul, care marchează începutul perioadei de vară pentru comunitate, este programat să aibă loc la sfârșitul acestei săptămâni. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă în România. S-a dat undă verde chiar […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →