Săptămâna trecută, în Camera Deputaților am votat scoaterea obligației de e-Factura pentru agricultorii persoane fizice din regimul special. Pe scurt, omul care vinde câteva sute de kilograme de cartofi, lapte, ouă sau legume nu mai e nevoit să se lupte cu un program complicat, făcut pentru firme mari, nu pentru gospodăria de la țară. Proiectul…

Citește articolul complet pe Ialomita →