O femeie în vârstă de 75 de ani a fost transportată sâmbătă la spital după ce a leșinat într-o stație de autobuz din Iași, pe fondul temperaturilor ridicate care afectează mai multe zone din țară. În urma căzăturii, aceasta a suferit mai multe contuzii. Potrivit coordonatorului UPU-SMURD Iași, dr. Diana Cimpoeșu, starea femeii a fost […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →