Echipa de fotbal UTA Arad a început, luni, pregătirile pentru viitorul sezon al Superligii, la reunirea lotului condus de tehnicianul Adrian Mihalcea participând 15 fotbalişti, informează site-ul oficial al clubului arădean. La primul antrenament condus de Adrian Mihalcea şi stafful său au participat următorii jucători: Andrei Gorcea, Arpad Tordai – portari, Andrei Dorobanţu, Alexandru Benga, […]
The post UTA Arad a început pregătirea pentru viitorul sezon al Superligii appeared first on Actualitati-Arad.

