Incident cu focuri de armă în București, miercuri seară. Polițiștii din Capitală au fost nevoiți să tragă cu pistolul, după ce doi tineri au fugit chiar în timp ce erau legitimați de forțele de ordine. Ancheta a relevat că aceștia dețineau o pungă cu substanţe psihoactive. Oamenii legii au tras cu arma pentru a prinde […]

Citește articolul complet pe Gândul →