După multe ore de muncă intensă a pompierilor argeșeni, cisterna încărcată cu benzină care s-a răsturnat pe Dealul Negru, a fost pusă pe roți iar carosabilul a fost curățat. Știrea inițială „Accident rutier produs de 1 autocisternă încărcată cu aproximativ 31 tone benzină, care s-a răsturnat pe lateral, parțial, în afara părții carosabile pe Drumul […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →