Guvernul a aprobat, în ședința de vineri, un memorandum privind majorarea cheltuielilor de natură salarială şi ocuparea posturilor vacante existente la sfârşitul anului 2025, precum şi, după caz, creşterea numărului de personal şi a cheltuielilor salariale aferente, ca urmare a dezvoltării activităţii, pentru 36 de operatori economici care nu au înregistrat pierderi sau plăţi restante […]
Articolul Undă verde de la Guvern! Creșteri salariale și liber la angajări în 36 de companii publice locale apare prima dată în PS News.

