TIMISOARA. O mașină și un tramvai s-au izbit vineri la Timișoara, în fața Palatului Administrativ. CITEȘTE ȘI: Drumarii vor turna asfalt și noaptea, lângă Timișoara. Se reface un drum pe o lungime de 16 kilometri Accidentul a avut loc pe Bulevardul Revoluției, la intersecția cu strada Nicu Filipescvu. În urma impactului, mașina târâtă câțiva metri […]
Articolul Un tramvai și o mașină s-au izbit pe un bulevard din Timișoara. A fost nevoie de descarcerare. VIDEO apare prima dată în Opinia Timisoarei.

