Polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale au dispus măsura reținerii, pentru 24 de ore, față de un bărbat de 54 de ani, din municipiul Târgu Jiu, bănuit de săvârșirea infracțiunii de distrugere, acesta fiind introdus în Centrul de Reținere și Arestare Preventivă al Inspectoratului de Poliție Județean Gorj. În aceeași zi, la ora 16:29, […]

Citește articolul complet pe Impact in Gorj →