Un șofer ieșean și-a avariat mașina după ce a intrat de pe o uliță sătească pe un drum județean aflat în lucru. Diferența de nivel a carosabilului a dus la un incident pentru care asigurătorul a cerut despăgubiri Consiliului Județean. După cinci ani de procese, cazul a fost soluționat de Judecătorie. În sesizarea depusă la […]

Citește articolul complet pe Gândul →