Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe PresaSM →Un patron din Satu Mare a folosit contribuțiile angajaților ca să-și construiască propria casă
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un administrator de firmă din județul Satu Mare a fost condamnat de Judecătoria Satu Mare după ce, timp de peste doi ani, a reținut de la angajați impozitele și contribuțiile obligatorii, dar nu le-a virat la bugetul de stat. În schimb, banii au fost folosiți …
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Administratorul unei firme de construcţii, plasat sub control judiciar pentru evaziune de 1.300.000 de lei
19 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

