Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Kanald →Un bebeluș român de 15 luni și-a pierdut viața în Italia, după ce a înghițit din greșeală substanțe interzise. Mama micuțului, cercetată pentru ucidere din culpă
Notele editorului
Un bebeluș român de 15 luni a avut parte de un sfârșit tragic în Italia, după ce a înghițit cocaină lăsată nesupravegheată într-un apartament din localitatea Vasto, provincia Chieti.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

