Un bărbat domiciliat într-un sat din raionul Florești a fost condamnat în primă instanță la 20 de ani de închisoare pentru mai multe infracțiuni sexuale comise asupra soției și soacrei sale. Potrivit sentinței, violențele s-au repetat între septembrie 2022 și sfârșitul lunii februarie 2024, chiar în locuința în care trăiau membrii familiei. Sentința a fost […]

Post-ul Un bărbat și-a violat în mod pervers soția și soacra: le-a amenințat cu moartea ca să tacă apare prima dată în Observatorul de Nord.

Citește articolul complet pe Observatorul de Nord - Rep. Moldova →