Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că pe DN 2 Focșani-Bacău, la kilometrul 235, în afara localității Adjud, județul Vrancea, un autoturism a părăsit partea carosabilă și a impactat un cap de pod. În urma accidentului, trei persoane din autoturism au suferit leziuni, două dintre ele fiind în stare de inconștiență. Se […]
Articolul ULTIMA ORĂ! Accident grav pe DN2, lângă Adjud, după ce o mașină a intrat într-un cap de pod apare prima dată în Monitorul de Vrancea.

