Un cetățean turc de 43 de ani a fost depistat în Vama Albița, în timp ce voia să intre în țară având asupra lui 3.600 de euro și 11.800 de dolari americani, nedeclarați. Banii au fost gășiți de lucrătorii vamali ascunși în bagajele personale ale turcului, aceștia procedând la reținerea sumelor de bani și la amendarea sa cu suma […]

The post Turc depistat la Albița cu mii de euro și dolari nedeclarați first appeared on Monitorul de Vaslui.

Citește articolul complet pe Monitorul de Vaslui →