TSD Harghita a ales noua conducere județeană în cadrul Conferinței Județene de Alegeri. Președintele ales, Vodă-Marc Ioan-Andrei, își propune să consolideze organizația prin meritocrație și sprijin reciproc. Noua echipă de conducere include tineri din diverse organizații locale, cu experiențe și expertize diferite.
<p>The post TSD Harghita: Noua Conducere Județeană first appeared on Radio Hit FM.</p>

