După succesul producției „Minunata Lume Nouă” prezentate la Sala Palatului și după concertele susținute în mai multe orașe din țară, trupa byron continuă turneul simfonic pe 25 iunie 2026, la Casa de Cultură a Sindicatelor din Ploiești.  Concertul îi va aduce pe membrii formației pe aceeași scenă cu Orchestra Simfonică a Filarmonicii „Paul Constantinescu”, sub bagheta dirijorului Vlad Mateescu. …

Citește articolul complet pe Zilesinopti →