Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Aradon →Trei medalii la „naţionalele” Under 19
Notele editorului
BUCUREŞTI. CS Municipal Arad s-a întors cu un bilanț excelent de la Campionatele Naționale U19 la tenis de masă. Fetele pregătite de Cristian Dodean, Patriciu Muntean și Andreea Fistyulof au cucerit trei medalii: două de argint și una de bronz.
Citește și aceste articole
Criterii Nationale
Pompierii argeșeni, pe podium la Campionatul de Tenis de Masă de la Zalău. Un nou titlu național pentru Ștefan Tonghioiu
17 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

