Un copil de doar 3 ani și-a pierdut viața în urma unui incident tragic petrecut după ce a fost lăsat într-un autoturism expus temperaturilor ridicate. Autoritățile au fost alertate de urgență, însă, în ciuda intervenției rapide, medicii nu au mai putut face nimic pentru a-i salva viața.
Tragedie fără margini! Un băiețel de 3 ani a murit după ce a fost uitat în mașină
Notele editorului
Un copil de doar 3 ani și-a pierdut viața în urma unui incident tragic petrecut după ce a fost lăsat într-un autoturism expus temperaturilor ridicate. Autoritățile au fost alertate de urgență, însă, în ciuda intervenției rapide, medicii nu au mai putut face nimic pentru a-i salva viața.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

