
Un accident rutier grav a avut loc joi seară în Austria, în districtul Sankt Veit an der Glan, unde un microbuz la bordul căruia se aflau opt cetățeni români s-a prăbușit într-o râpă adâncă de aproximativ zece metri. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă în România. S-a dat undă […]

