Traficul feroviar către și dinspre litoral a fost serios afectat vineri după-amiază, după apariția unei defecțiuni în zona stației Fetești. Mai multe garnituri de călători au fost oprite în traseu, iar circulația pe una dintre cele mai importante magistrale feroviare din România a fost suspendată temporar. Potrivit CFR Călători, circulația pe Magistrala 800 a fost […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →